Magazin 067
27. 3. 2018
BMW
27. 3. 2018
Show all

Realizace


DigiTwins
kampaň pro získání nových klientů
Klient:

Digitwins. Již od roku 2004 spravuje společnost DigiTwins počítačové sítě se všemi operačními systémy, a to jako komplexní službu od firewallů, přes servery až po správu koncových stanic. Navíc naši odborníci provádí i školení pro správce sítí jiných společností. Společnost DigiTwins ma tým vysoce profesionálních odborníků, složený ze samotných špiček v oboru IT. I v současné době se tým DigiTwins stále rozšiřuje, zejména o specialisty zastřešující služby dle specifických požadavků klientů. Zakládáme si však na tom, že všichni naši specialisté vlastní ty nejdůležitější certifikáty a mají veškerá potřebná pověření.

Cíl:

Získat 2 nové klienty

Insight:

IT patří téměř v každé firmě k problematické oblasti a proto je nezbytné mu dopřát náležitou péči. Jen tak lze předcházet zásadním komplikacím.

Idea:

Firemní IT je jako lidský organismus, komplikované a náchylné k různým nemocem. Pravidelná kontrola je nezbytným předpokladem, abychom mohli případné nemoce odhalit ještě v zárodku. Jedině pak má odborník šanci, navrhnout účinný léčebný postup a komplexní preventivní opatření i do budoucna.

Taktika:

Přesvědčit finanční ředitele oslovených firem, aby si nechali udělat bezplatný IT audit ve své firmě a ujistili se tak, že jejich oddělení řeší IT požadavky firmy dlouhodobě koncepčně.

Forma:

Certifikát na bezplatnou preventivní IT prohlídkuClient:

DigiTwins, s.r.o.

Date:

Březen, 2018

Website:

View website

DigiTwins-obr-4
DigiTwins-obr-3
DigiTwins-obr-6